USKRSNA ČESTITKA

Autor: Veronika Antal Horvat, 9. 4. 2020.

Poštovani učenici, roditelji, učitelji, stručni suradnici!

Želim vam zahvaliti na vašem trudu, radu i suradnji u ovoj teškoj i izazovnoj  situaciji za sve nas.

Ova kriza izazvana virusom COVID – 19  od svih nas traži prilagodbu i primjerenu reakciju kako bismo osigurali kontinuitet i obrazovanje svih učenika. Zaista svi ulažete izniman trud da prevladamo sve izazove s kojima se susrećemo.

Molimo Vas za strpljenje. Sustav cjelokupne nastave na daljinu novost je u našoj obrazovnoj praksi.

Roditelji, djede, bake , skrbnici, hvala vam na kreativnosti, zalaganju i strpljenju koji pokazujete kroz aktivnosti vaše djece, naših učenika.

Učitelji, molim vas  realno procijenite mogućnosti učenika u nastavi na daljinu te  ne precjenjujte ulogu roditelja koji trebaju poticati učenike na učenje, ali ne i učiti s njima.

Zajedno ćemo prevladati sve prepreke koje nam donose nadolazeći dani, tjedni,...

Na kraju svima želim dobro zdravlje te vam upućujem iskrene čestitke povodom nadolazećeg blagdana Uskrsa, sa željom da ga proslavite u zadovoljstvu, blagostanju i uzajamnom poštovanju, dijeleći radost Uskrsnuća sa svojim najbližima.
Sretan Uskrs!

Ravnatelj Janoš Boni, prof