preskoči na sadržaj

Osnovna škola Darda

Raspored informacija

Raspored informacija za svakog razrednika vidljiv je u e-Dnevniku.

Raspored zvona

RAZREDNA NASTAVA

U smjeni
Razred Učiteljica PON UTO SRI ČET PET
1.a Biljana Kodžoman       2.sat  
1.b Radmila Stanić   1.sat      
1.c Elizabeta Nikolić         3.sat
2.a Belinda Kovačević       4.sat  
2.b Mirela Kotromanović     4.sat    
2.c Julijana Fremec     1.sat prijepodne   3.sat poslijepodne
3.a Sandra Forjan 3.sat        
3.b Ljubica Maceković 2.sat        
3.c Gordana Kunšt         2.sat
4.a Gordana Vesić         2.sat
4.b Mirela Turk         3.sat

PODRUČNA ŠKOLA MECE

 
Razred Učiteljica PON UTO SRI ČET PET
2. i 4. Jela Merdić       11:35-12:20  
1. i 3. Nataša Mumlek       11:35-12:20  

oslijepodnevne informacije: zadnji četvrtak u mjesecu 17:00-17:45

PREDMETNA NASTAVA

U smjeni
Razred Razrednik PON UTO SRI ČET PET
5.a Snježana Horvat     5.sat    
5.b Ljubica Krašnjak   5.sat      
5.c Nenad Čačić   4.sat      
6.a Ivana Lajoš Brkić 3.sat        
6.b Mirela Horvat 2.sat        
6.c Ivana Novak 4.sat        
7.a Sandra Milić Gregoran     4.sat    

7.b

Andreja Dorić     6.sat  

 

7.c Branka Horvat   4.sat      
8.a Nikolina Srđenović 5.sat        
8.b Zvonko Fadljević     4.sat    
8.c Jasna Schonberger       5.sat  

 

Predmet Nastavnik Termin konzultacija
matematika Svjetlana Svoren neparna smjena pon. 4.sat
matematika Zdravka Zorić Ljubej neparna smjena čet. 6. sat
matematika/ informatika  Veronika Antal Horvat

neparna ujutro čet. 5.sat

neparna poslijepodne  čet. 1. sat

vjeronauk Josip Klaić neparna smjena pon. 4.sat
vjeronauk Petar Prološčić neparna smjena sri. 3.sat
fizika Suzana Sekulić parna smjena utou 5.sat
fizika Snježana Pepl Sekulić

parna smjena pon. 5. sat

neparna smjena srij. 5.sat

glazbena kultura Darko Bogner neparna smjena pet. 4.sat
geografija Vesna Naumovski Bogdanović neparna smjena sri. 4.sat

engleski jezik/

njemački jezik

Ivana Valeri neparna smjena pon. 5.sat
kemija Ana Petrošević parna smjena pet. 3. sat

POSEBNI ODJELI

U smjeni
Razred Učiteljica PON UTO SRI ČET PET
2., 4. i 8. Ivana Hodak       5.sat  
4., 7. i 8. Tihana Jozin

 

    5.sat prijepodne 5.sat poslijepodne

 

 





Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži

Through artistic abilities to developed basic skils

Creative Learners, Tomorrow Entepreneurs

Promoting the social inclusion of our disadvantaged students

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Koji crtež ili slika iz našeg Likovnog kutka ti se najviše sviđa?











Korisni linkovi

CMS za škole logo
Osnovna škola Darda / Školska 9, HR-31326 Darda / www.os-darda.skole.hr / ured@os-darda.skole.hr
preskoči na navigaciju