UČITELJICE DORIĆ I TOŠA LJUBIČIĆ PRIMILE ZAHVALNICU I NAGRADU MZO-A

Autor: Nataša Mesić Muharemi, 6. 10. 2022.

Zalaganje i profesionalizam u radu s učenicima

Ministarstvo želi nagradom honorirati rad i vrijednost kvalitetnih, motiviranih i inovativnih pojedinaca

Učiteljice naše škole, Andreja Dorić (Priroda, Biologija, Kemija) i Sanela Toša Ljubičić (Povijest), imaju čast i veliko zadovoljstvo, kao i mi, njihove kolegice i kolege, da su se našle među 513 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja. Zahvalnice na doprinosu razvoju kvalitete odgojno-obrazovnoga sustava Republike Hrvatske, uz iznimno zalaganje i profesionalizam, s ciljem omogućavanja kvalitetnog obrazovanja učenicima u školskoj godini 2021./2022., uručio im je na svečanosti u Zagrebu prof. dr. sc. Radovan Fuchs, ministar Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.), MZO želi nagradom honorirati rad i vrijednost kvalitetnih, motiviranih i inovativnih pojedinaca.

Podsjetimo, ovo je četvrta godina zaredom nagrađivanja učitelja, u povodu Svjetskoga dana učitelja (5. listopada). Toša Ljubičić primila je drugi put nagradu, a dvaput je nagrađivana i naša knjižničarka Nataša Mesić Muharemi. Bravo, čestitamo!