NAJBOLJI DAR

Autor: Veronika Antal Horvat, 13. 12. 2019.

Učenici naše škole prema tekstu slikovnice Najbolji dar  stvarali su likovne radove

Povodom Mjeseca hrvatske knjige, 13.11.2019. godine u Nastavnoj zgradi Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Osijek održana je promocija slikovnice Najbolji dar, autorice teksta Ljubice Nedić.

Učenici naše škole, pod mentorstvom učiteljica Sandre Forjan, Nikoline Srđenović i Elizabete Nikolić,  prema tekstu slikovnice Najbolji dar,  stvarali su likovne radove pod mentorstvom izv.prof.art. Gorana Kujundžića.

Slikovnica Najbolji dar prati odrastanje dječaka Darka koji je igrom slučaja baš iz Darde. Priča šalje duboku poruku o obiteljskim vrijednostima.

Cilj je ove slikovnice i poruka kako svako dijete može biti ilustrator priče. Osim učenika naše škole, sudjelovala su i djeca dječjeg vrtića „Sunčica“ u Osijeku i studenti  Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Fakulteta za odgojno obrazovne znanosti.

Slikovnica se može nabaviti na Fakultetu za odgojno obrazovne znanosti, ali i posuditi u našoj knjižnici.

Preporučamo ju!

Elizabeta Nikolić