BLAGUJMO ZAJEDNO!

Autor: Veronika Antal Horvat, 11. 10. 2019.

Dragi učenici i učitelji, poštovani roditelji i sumještani, pozivamo vas da i ove godine,u povodu Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, zajedno blagujemo kruh i plodove zemlje. Kruh je blagoslov stola, a najslađe su kriške koje s nekima dijelimo!

Dragi učenici i učitelji, poštovani roditelji i sumještani, pozivamo vas da i ove godine, u povodu Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, zajedno blagujemo kruh i plodove zemlje. Kruh je blagoslov stola, a najslađe su kriške koje s nekima dijelimo!

U našoj školi, upriličit ćemo  izložbu kruha, peciva, kolača, voća i ostalih plodova zemlje. Tijekom odmora doneseni proizvodi će se moći kušati za simboličnu cijenu (dobrovoljni prilog). Svaki će dan, u razdoblju 14.-18. listopada 2019., tijekom svih odmora u prijepodnevnoj i poslijepodnevnoj smjeni, učenici razredne i predmetne nastave izložiti hranu koju će pripremiti njihovi roditelji, bake i djedovi zajedno s učenicima, učiteljima zaposlenicima škole, roditeljima i ostalim posjetiteljima.

Molimo, stoga, vas roditelje da svojim trudom i zalaganjem doprinesete našoj akciji, a vas učenike da u tome tjednu kupujete peciva i slastice od svojih prijatelja, a ne u pekarnici ili na kiosku. Time ćete pokazati solidarnost sa svojim vršnjacima koji često gladuju ili nemaju dostatno.

Unaprijed svima zahvaljujemo na pomoći, osmijesima, druženju i dobroj volji! Vjerujemo da ćete prepoznati naš rad i odazvati se u što većem broju! Kruh je, uistinu, dobar. Budimo i mi dobri kao kruh! Prema svima i sa svima!

smjena

5.a

3.c

7.a

U slučaju štrajka razredi koji su taj dan na rasporedu donose svoje proizvode sljedeći dan i priključuju se razredima koju su na redu taj dan po redovnom rasporedu.

Učiteljice: Lj. Maceković, M. Kotromanović, Lj. Krašnjak, I. Lajoš Brkić i M. Horvat

« Ožujak 2024 »