UČITELJI I DJELATNICI OŠ DARDA SVEČANO OBILJEŽILI SVJETSKI DAN UČITELJA

Autor: Veronika Antal Horvat, 9. 10. 2019.

Sretni i ponosni na svoj doprinos društvu u cjelini

Ove je godine Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH, prvi put, na Svjetski dan učitelja, nagradilo 510 najboljih hrvatskih učitelja. Među njima je i naša dipl. knjižničarka Nataša Mesić Muharemi, ponosno je istaknuo ravnatelj škole Janoš Boni

Nasmijani, ponosni i sretni, učitelji i djelatnici OŠ Darda ove su godine Svjetski dan učitelja proslavili izletom u Slavonski Brod i svečanim ručkom na ranču Ramarin u Garčinu.

U pratnji stručnoga vodiča, 7. su listopada 2019. posjetili kulturne znamenitosti Slavonskoga Broda – Tvrđavu Brod, Franjevački samostan i Tadijinu sobu, a potom su, između rijeke Save i obronaka Dilja, doživjeli ugođaj ravničarskoga ruralnoga krajolika. Družili su se na jesenskome suncu i uživali u tradicionalnim kulinarskim specijalitetima brodsko-posavskoga kraja.

Dan je to koji se obilježava u više od stotinu zemalja svijeta, od proglasa UNESCO-a 1994., te je prigoda za isticanje važnosti rada učitelja i njihovoga utjecaja na razvoj društva u cjelini.

Ove je godine Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH, prvi put, na Svjetski dan učitelja, nagradilo 510 najboljih hrvatskih učitelja. Među njima je i naša dipl. knjižničarka Nataša Mesić Muharemi. Nagradu je primila za održana predavanja na županijskoj i državnoj razini, dijeljenje primjera dobre prakse te doprinos struci radom u strukovnim udrugama i sudjelovanju u Erasmus+ KA2 i inim projektima, ponosno je naglasio ravnatelj Janoš Boni, uputivši čestitku svim učiteljima OŠ Darda.

Više slika pogledajte u našoj foto-galeriji.

Fotografi: svi pomalo

« Ožujak 2024 »